středa 8. března 2017

Jaro u By Terry aneb Techno Aura pro svěží vzhled & kolekce Baume de Rose

Ahoj kamarádi!


Dnes se s Vámi podělím o své dojmy získané na individuální prezentaci jarní kolekce Techno Aura od By Terry v L'Eclat salon et boutique (v Praze 1, Bílkova 16).Vzhledem k tomu, že kolekce je aktuální,  se článkem jsem si pospíšila.

Oba níže uvedené produkty jsem měla na sobě po dva dny
To sice není mnoho, ale u tohoto typu produktu mi to na vyzkoušení jeho atributů, práce s ním i celkového výsledku postačuje.  
Pokud bych považovala za vhodné nějaké info po dalších aplikacích doplnit, přidám post na svůj Instagram.Kolekce tedy nese název Techno Aura a obsahuje paletku stínů Parti Pris, dva nové odstíny metalických lesků Gloss TerryBly Shine (Midnight Star a Spicy Crush) a také hlavní hitovku, kterou je za mě Glow-expert Duo Stick.
Glow-expert  Duo Stick je kombo tvářenky (případně bronzeru) a rozjasňovače na jedné straně a hutnějšího blending brushe s krátkým vlasem na straně druhé. 

Kolekce skýtá tři odstíny
Amber Light
Terra Rosa 
Peachy Petal.


Mám odstín Terra Rosa,  v níž je tvářenková část přirozeně růžová a rozjasňující část směrem do champagne.

Amber Light má v sobě bronzující část, případně k použití jako nude tvářenka - dle úhlu pohledu. Odstínově je velmi přizpůsobivá pro různé barevné typy. 
Peachy Petal je (jak název napovídá) do broskvova, spíše teplejší.
Aplikace je snadná.
Naráz lze narychlo natřít obě části a poté štětcem z druhé strany rozetřít a zapracovat. 
Osvědčily se mi jak krouživé pohyby, tak i pohyb odspodu vzhůru a poté lehké propopojení obého. 
Můžete aplikovat i jen tu či onu část. 

Štětec je vynikající! 

Texturou se jedná o  jemný krém, jehož spojení s pletí nedělá žádné problémy, žádné šmouhy. 

Prý lze aplikovat i přes pudr, aniž by utvořil mapy.  To já nedělám, aplikuji na nezapudrovanou tvář. 

Když jsem ho nechala bez pudrování přes něj, sice méně vydržel  (ach, to držení telefonu u ucha), ale efekt byl hezčí a více rozjasněný než po následném dotyku pudru. 

Děvčatům, co je kolekce extrémně zajímá, jsem psala soukromou zprávu, že  bez následné lehké fixace pudrem jsem přes den přidala další tenkou vrstvu  (aplikace ráno v 7, přidáno v 15 hodin, tedy po osmi hodinách.  To je na krémový produkt bez použití fixace velmi slušné).

Co je na tomto produktu největší bomba, je výsledný efekt
Finiš zajistí nenásilné rozjasnění. Ženské světlo, řekla bych. 
Žádný třpyt, žádná prvoplánovost.
Zdravý lesk, svěží tvář

Terezka měla na sobě Amber Light, to je taky krása nesmírná.Gloss TerryBly Shine (11 Midnight Star) je měňavka odrážející fialovou, bordó i trošku  hnědé s miniaturními odleskovými částečkami ve studených tónech.


Výsledný efekt má v sobě fialovou převahu, odstín je naprosto mnou  nevyfotitelný, páč jsem zoufalý fotograf a nemám vybavení.


Ač lesk, na rtech nelepí
Pokud venku fouklo, tak se mi z logiky textury zbloudilý vlas na rty zachytil. 

Výdrž je stran konzistence nižší. 
Pigment je na lesk nadstandardní. 


Midnight Star vlevo, vpravo Spicy Crush, vprostřed lesk mimo limitku

Pro zvýšení svého pohodlí jsem se nakonec rozhodla, že výdrž a nenutnost lesk hlídat podpořím konturkou zlehka přes celou plochu rtů. Tak mi to osobně vyhovuje nejvíc. 
Dělá nádherný efekt a vizuelně zvětšuje rty.Nespornou přidanou hodnotou v produktech dekorativní kosmetiky značky By Terry je obsah pečujících složek. 


Baume de Rose má ve svém portfoliu nejen legendární balzám na rty v kalíšku   (jehož použití je víceúčelové, například na kůžičku nehtů) a jeho "leskovou" podobu na rty ve flakonku s aplikátorem.
Nově byla řada rozšířena o další produkty z kategorie péče o pleť, tělo i ruce (Face Cream, Body Cream a Hand Cream). Koupila jsem si krém na ruce. 
Jedná se o kategorii za raketu, jest to tedy vysloveně hodobóžový krémík za odměnu. Na běžné krémování během dne (krémuji se pořád) mi ho bude škoda :).
Teď jsem ho však používala přes den i na noc kontinuálně s úmyslem prozkoušet ho pořádně.


Co Vám budu líčit, je to pecka. 
Textura, vstřebatelnost, výživa - za jedna.  A jako bonus pro milovnice růží mého typu - autentická vůně, která přetrvává.
Prostě si fetuji ruce :).Možná jste už u mě četli, že By Terry sortiment je i v Sephoře, a to i na eshopu.
K pobočkám Praha Václavské náměstí a Karlovy Vary přibyly nově pobočky Praha Palladium a Praha Nový Smíchov


Na Novém Smíchově jsem se ještě nebyla kouknout, v Palladiu ano; po vchodu do prodejny je stojan vpravo ihned za vstupem.
Výborné klidnější a přehlednější místo v rámci přeplněné pobočky  (a nepletou se Vám tam teensky zevlující u Benefitu či shánějící "ten lipkrýýým třináááctku" :)).


Jarní kolekce Techno Aura bude nebo už je i v těchto Sephorách.Až budete stát u stojanu či listovat virtuálním katalogem na eshopu Sephory nebo pokud půjdete do L'Eclat  salonu, krom jarní kolekce určitě koukněte na klikací rtěnky, na rtěnky Terry Bly, samozřejmě na ikonický balzám Baume de Rose, na řasenku, na CC krém, na paletky stínů, na korektory a na Hyaluronic Hydra Powder  (na většinu produktů tu naleznete recenzi v několika článcích,  vyhledávací štítek je "ByTerryczteta").

À propos pudr:
Najdete ho zde podrobně zde v Pudropostu

S Terezkou jsme se v salonu bavily i o tom, že některé ženy ho nanášejí špatnou technikou. 

Tak jen připomenu, že pro maximální efekt a pro to, aby tento skvělý pudr mohl splnit všechny se funkce a vydat veškeré své bonusy, je zapotřebí ho zapracovat štětcem za pomoci krouživých pohybů či vtlačování. 

Pokud by se štětcem jezdilo po tváři sem tam,  buď si vytvoříte zbytečný nános a popřete jeho bonusy anebo si porušíte/setřete makeup pod ním.Líbí se Vám jarní kolekce?  Ráda si počtu, jako vždy. 


Děkuji, že mě čtete. 

Konec hlášení. 
Pusu tetaP. S.: Jak jsem uvedla, Baume de Rose krém na ruce jsem si koupila.  Metalický lesk a Glow-expert Duo Stick  jsem dostala v testerové verzi k vyzkoušení  (plné balení,  jen bez originálního obalu), za což děkuji i z tohoto místa.

1 komentář:

  1. No,tuhle značku ještě nemám😀,ta paletka je nádherná, taková jemná a ty sticky vypadají zajímavě😊

    OdpovědětVymazat