středa 25. září 2019

Dermalogica PHYTO-NATURE FIRMING SERUM aneb Revoluční novinka po 5 letech výzkumu

Ahoj kamarádi!

Dnes bych Vám ráda představila novinku mé oblíbené značky Dermalogica: PHYTO-NATURE FIRMING SERUM.
Zúčastnila jsem se komorního představení séra ještě před uvedením na trh. Na velmi inspirativní prezentaci provedené mezinárodní školitelkou značky paní Angelou Taylor jsem zároveň obdržela sérum k vyzkoušení jako PR vzorek. 
Po přednášce jsem si nechala provést českou školitelkou Ditou Face Mapping (diagnostiku pleti s doporučením vhodných přípravků Dermalogica na míru - tzv. Skin Fitness Plan, což je služba, kterou Vám provedou  terapeuti v salonech Dermalogica).

CHARAKTERISTIKA PHYTO-NATURE FIRMING SERUM:

Dvoufázové složení:
1) liftingové sérum
+ 2) zpevňující sérum


2 oddělené fáze z důvodu:
- co nejvyšší účinnosti a výkonu, 
- obsahu aktivních látky rozpustných jednak ve vodě a jednak v oleji.

Ke smíchání obou fází dojde až bezprostředně před aplikací. 

Phyto-Nature Firming Serum slouží k potlačení projevů stárnutí pleti; jen  50% příčin stárnutí pleti je totiž dáno geneticky, druhá polovina příčin tkví v životním stylu a nepříznivém vnějším okolí (tj. např. stres, nedostatek spánku, kouření, UV záření, smog, prach apod. = expozom).

Sérum cílí na:
-  zvýšení zářivosti pleti a její okamžité zpevnění,
- lifting
- oživení.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Phyto-Nature Firming Serum v sobě "kombinuje" vědecký výzkum (trval 5 let) a přírodní ingredience.


Technologie Phyto Nature pomáhá vypnout pleť (používá molekuly z bylin - plamatky zelné a kozince blanitého).

Sérum obsahuje biomimetické peptidy (pozn.: biomimetika je vědní obor zabývající se napodobováním přírodních materiálů a struktur; biomimetické peptidy jsou pak vědecky vyvinuté složky inspirované přírodou a perfektně napodobující látky, které se přirozeně vyskytují v pokožce. Jejich výhodou je malý rozměr částic, tudíž je umožněn průnik přes kožní bariéru na místo, kde může působit jejich efekt).

Obsahuje rovněž kyselinu hyaluronovou nové generace (která slouží primárně k  okamžitému vyplňujícímu efektu, zatímco kyselina hyaluronová dvojí velikosti obsažená v jiných produktech slouží zejména ke snížení míry transepidermální ztráty vody).

Dále obsahuje extrakt z marocké růže (pro neutralizaci škodlivých volných radikálů), kyselinu kávovou z madagaskarských kávových zrn (tato fytoaktivní látka slouží k obnově pleti a zmírnění vzhledu jemných linek), Kamu Kamu (tzv. "ovoce mladí" obsahující šedesátkrát více vitamínu C než pomeranč).

Sérum neobsahuje umělá barviva ani vůně a je veganské.

APLIKACE:

Ideálně dvakrát denně po toniku a před použitím krému.
Sérum se vmasíruje na obličej, krk a dekolt.
Doporučené množství je jedna až dvě pumpičky, já používám dvě, někdy i dvě a půl.

Sérum používám ráno i večer a v době publikování článku jsem po 84 aplikacích.


V koupelně vídeňského hotelu :) 

Přes PHYTO-NATURE FIRMING SERUM jsem nanášela: Dermalogica Skin Smoothing Cream (recenze KLIK) nebo Dermalogica Intensive Moisture Balance (recenze KLIK) či Nuance z červené řady
(se všemi těmito krémy bezproblémová kompatibilita; pro můj geneticky suchý typ pleti nejlépe funguje Intensive Moisture Balance).


MOJE UŽIVATELSKÉ POSTŘEHY:

Bezprostředně po aplikaci potvrzuji výplňový efekt (jako by mi pleť někdo "připumpoval"). A to fakt ihned.

Ve chvíli, kdy si změny všimne muž, není větší "pocty" pro potvrzení fungování produktu. 
Charlie si všiml výplně nosoretek.  
Má pravdu. 
Rýhy jsou kratší a méně viditelné. 
Výplňový efekt sérum bezpochyby má. 

Kde vidím největší výsledky já osobně, je dekolt, a to ve smyslu vyhlazení (a dokonce i barva pokožky je sjednocenější).
Zároveň mám dojem pevnějších kontur v oblasti čelisti.

Jestli něco na séru miluji uživatelsky, je to jeho textura.
Jedná se o gelovitý olej/olejový gel, a to si užívám měrou vrchovatou. Odhaduji však, že  právě textura nebude pro každého. 
Sérum je určeno pro pleť normální až zralou či pleť předčasně stárnoucí (vlivem životního prostředí a stylu) a já se domnívám, že  například mastné čelo nemusí s texturou úplně spolupracovat.
Zároveň se domnívám, že mladá pleť (nevykazující předčasné poškození vlivem životního prostředí a stylu) účinky séra nedocení.
Ač není sérum striktně určeno až od nějaké věkové hranice, je na každém, aby uvážil, zda takto silný kalibr již plně zúročí.

TIP:

Pro zvýšení účinků séra je možno na stránkách www.phytotouch.com KLIK po vyfocení svého obličeje zjistit sobě na míru, na které oblasti obličeje je vhodné se zaměřit (aplikace je velmi návodná, určí body v obličeji a ukáže, jak je akupresurně stimulovat. Mně bylo doporučeno začít oblastí u kořene nosu, pak vedle rtů směrem k čelisti a na spáncích). 

Ideální je použít masážní pomůcku GUA SHA (moje je z růženínu; podobnou si na oficiálním eshopu můžete nyní zakoupit.  Samozřejmě můžete použít prsty, ale s pomůckou to půjde lépe a účinněji).
SUMA SUMÁRUM:

Sérum snad vyráběl někdo přímo pro mě. 
Cena je vysoká (3.990,- Kč - oficiální eshop KLIK). Ale zas je třeba vzít v potaz, že séra je 40 ml (oproti běžným 30 ml).
I z důvodu ceny je žádoucí se aplikaci trochu pověnovat a dát jí čas,  udělat si z ní takové domácí lázně. Na očekávanou otázku, zda bych tyto peníze investovala ze svého, pokud by to nebyl PR vzorek, odpovídám se zcela čistým svědomím ano. 
Neboť výsledky jsou na mojí pleti vynikající a rozhodně bude toto sérum v Tetčině ročence za 2019 jako objev roku

Miluji spojení vědy a přírody.

Tak co na PHYTO-NATURE FIRMING SERUM říkáte? Ráda si počtu v komentářích.

Děkuji, že mě čtete.

Konec hlášení. 
Pusu teta

P. S.: Chcete-li mít jistotu originálního a čerstvého zboží, velmi doporučuji kupovat Dermalogicu jen na oficiálním eshopu + ve spolupracujích salónech.  Všichni si za své peníze zasloužíme bezpečné produkty.

Žádné komentáře:

Okomentovat